RELAIS & CHATEAUX

1954 yılında Fransa’da belli bir kalite misyonunu benimsemiş oteller tarafından kurulan Relais & Chateaux, bugün 60 ülke ve 5 kıtada 500’e yakın üye oteli bulunan dünyanın en prestijli otel konsorsiyumlarından biridir. Sadece belli kalite standartlarına sahip, karakteristik özellikleri bulunan, lüks ve butik konaklamanın, gurme lezzetlerin ve şarap tadımının en güzel örneklerini sunan butik Oteller, Şatolar ve Restaurant’lar Relais & Chateaux üyesi kabul edilebilmektedirler. Diğer zincirlerinin aksine oldukça yüksek kalite standartlarına sahip bir kuruluştur.

Calque_1.svg

RELAIS & CHATEAUX

MUSEUM HOTEL VE RELAIS & CHATEAUX

Kapadokya’nın ve Türkiye’nin en iyi ve en özel otellerinden biri olarak Museum Hotel Türkiye’nin tek Relais & Chateaux oteli olmaktan büyük onur duymaktadır. Onlarca otel adayı arasından Museum Hotel; özellikleri, sanatsal ve tarihi yapısı, konsepti, geleneksel dekorasyonu ve sunduğu lezzetler göz önüne alınarak Türkiye’de Relais & Chateaux oteli olmaya layık görülen tek otel olmayı başarmıştır.

Tipik otel iştiraklerinden farklı olarak Relais & Chateaux, paraya dayalı bir üyelik tipi benimsememektedir. Otelin genel yapısı ve hizmet standartlarının yanında Restaurant hizmet kalitesi de son derece önemli bir detayı teşkil etmektedir. Ödüllü şefleri, kendi üzüm bağlarında üretilen özel şarapları ve üstün Restaurant hizmet kalitesiyle Museum Hotel bu değerli üyelik için önemli farklılıkları sahip bir lüks butik oteldir.

Fransız Şatoları ile başlayan Relais & Chateaux üyeliği Kapadokya’dan bir kaya butik otel olan Museum Hotel ile devam etmektedir. Sanatsal yapısının yanı sıra, kendine has Müze (Museum) konsepti ve binlerce yıllık mağaraların sunduğu tarihi yapısı ile Museum Hotel, Relais & Chateaux markası için önemli bir değer oluşturacağına şüphe yoktur.

Fransa’dan Arjantin’e, Kuzey Amerika’dan Asya’ya birbirinden özel ve özenle seçilmiş Relais & Chateaux hotelleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.relaischateaux.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

relaischateaux.com/museum