Etkinlikler

Kapadokya’nın en özel alanlarında unutulmaz anları yaşamaya hazır mısınız?

Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde yer alan Museum Hotel’de, unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Museum Hotel olarak, konaklama deneyiminin ötesinde, sizlere eşsiz Kapadokya manzarasının eşlik ettiği gala yemeklerinden özel toplantılara kadar geniş bir etkinlik yelpazesi sunuyoruz. Etkinliklerimiz, Relais & Chateeaux servis kalitesi ile birlikte, Kapadokya'nın en özel alanlarında unutulmaz anları vadediyor. 

GALA YEMEKLERİ
GALA YEMEKLERİ
Museum Hotel etkinlik alanlarında ve eşsiz Kapadokya vadilerinde 150 kişiye kadar gerçekleştirilen gala yemekleri Relais & Chateaux hizmet kalitesi ile çok daha özel.
KOKTEYLLER
KOKTEYLLER
Kapadokya’nın en özel alanlarında Museum Hotel ödüllü şefleri tarafından hazırlanan ve Relais & Chateaux hizmet kalitesi ile bütünleşen kokteyl organizasyonları Kapadokya’da mükemmeli arayanlar için.
ÖZEL YEMEKLER
ÖZEL YEMEKLER
Kapadokya’nın en güzel manzarasına sahip özel yemek alanımız Loggia’da veya Aşk vadisinde size özel yemek hizmetinin ayrıcalıklarına varın.
BUTİK TOPLANTILAR
BUTİK TOPLANTILAR
Hem toplantı salonu hem de sanat galerisi olarak tasarlanan Meeting & Art; 30 kişiye kadar gerçekleştirilecek üst düzey toplantılar için Kapadokya’daki en doğru adreslerden biridir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Detaylı bilgi ve rezervasyon için, Rezervasyon ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.