Museum Hotel Kapadokya

ODANIZI ŞİMDİ AYIRTIN

Yetişkin

TAMAM

TÜRKİYE'NİN TEK RELAIS & CHATEAUX OTELİ

“Eşsiz”. Başka hiçbir kelime Museum Hotel’i tek başına bu kadar iyi tanımlayamaz! Binlerce yıllık Kapadokya tarihini her bir köşesinde hissedebileceğiniz muhteşem konumu, alışılmışın dışındaki “Müze” konsepti, birbirinden tamamen farklı ve paha biçilmez antikalarla dekore edilmiş 34 çok özel kaya ve geleneksel taş odaları, nefes kesici manzarası, seçkin ekibi ile sunduğu Türkiye’nin tek Relais & Chateaux hizmet kalitesi ve birbirinden büyüleyici detaylarıyla, Museum Hotel “eşsiz”dir.

Müze Konsepti

Müze Konsepti

2003 yılından bu yana faaliyet gösteren ve dünyanın ilk müze konseptli oteli olan Museum Hotel’de, Nevşehir Müzesine kayıtlı Hitit, Roma, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait yüzlerce paha biçilmez tarihi eserler tüm otel odalarında, genel alanlarda, mağara tünellerde ve otel restoranında büyük bir titizlik ile sergilenmektedir.

Yeme & İçme

Yeme & İçme

Türkiye’nin tek Relais & Chateaux oteli unvanına sahip Museum Hotel’in alakart restoranı olan Lil’a; Türk mutfağının en özel ve unutulmaya yüz tutmuş tatlarıyla Kapadokya'ya özgü geleneksel lezzetler, seçkin bir mutfak ve servis anlayışıyla sunulmaktadır.

museumhotel-1
museumhotel-2
museumhotel-3
museumhotel-4
museumhotel-5
museumhotel-6
museumhotel-7
museumhotel-8
museumhotel-9
museumhotel-10