Yakından görme fırsatı bulduğum Museum Hotel'i çok beğendim ve bölgede diğer müteşebbislere örnek olacağını düşünüyorum. Dünyanın dört bir yanından seçkin misafirleri konuk ederek, ülkemiz en iyi şekilde tanıtan bu butik 'oteli' kazandıran, Ömer Tosun'u tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Muhteşem bir yer olan Kapadokya bu kalitede bir oteli hak ediyor. Bu doğa bir rüyanın görüntüsü gibi… Herkese teşekkürler. Buraya gelenlere esenlikle kalmalarını dilerim. 

Bu inanılmaz tecrübe için çok teşekkür ederim. Bir mağarada yatmanın bu kadar rahat olabileceğini hiç düşünemezdim. 2000 yıllık bir yerde olmak asla unutulmaz. Burası inanılmaz bir yer. 

Kapadokya seyahatimde göstermiş olduğunuz güzel misafirperverliğiniz için teşekkür ederim.

Kapadokya her detayı ile inanılmaz bir bölge. Böylesine özel bir bölgede Museum Hotel gibi eşsiz bir konsept oteli tecrübe ettiğim için son derece mutluyum. Hizmet kalitesi, lokasyon ve otelin ruhu beni fazlasıyla etkiledi. En kısa sürede tekrar görüşmek ümidiyle.

Harika bir butik otel, büyüleyici bir atmosfer. Her şeyden önemlisi, yemekler harikulade!

Kapadokya eşsiz bir bölge ama Museum Hotel onu daha da özel kılıyor. Kaldığım en inanılmaz otellerden biri. Yakında tekrar gelmek ümidiyle.

Rüya gibi! Anadolu’nun ortasında böyle bir hizmet kalitesini ve böyle bir eşsiz oteli hayal bile edemezdim.  Gün doğumundan gün batımına yaşadığımız her bir dakika unutulmazdı. Tekrar teşekkürler.

Museum Hotel Cappadocia
Museum Hotel Cappadocia
Museum Hotel Cappadocia
Museum Hotel Cappadocia
Museum Hotel Cappadocia
Museum Hotel Cappadocia
Museum Hotel Cappadocia